Akıllı Ol izle Get Smart
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
6.5 IMDB Puanı 1 Yorum 2,256 Görüntülenme

Akıllı Ol izle Get Smart

Akıllı Ol izle Get Smart izle altyazılı türkçe dublaj 1080p full hd | Maxwell Smart, KAOS adıyla bilinen büyük bir suç örgütünün dünyayı ele geçirme planlarını yok etmekle görevlidir.ABD casus teşkilatı saldırıya uğrayınca bütün ajanların kimlikleri deşifre olur.Teşkilatın amiri, Maxwell'i terfi ettirmekten başka çaresi yoktur.Tek hayali korkusuz Ajan 23 ile çalışmak olan Maxwell, bütün ajanlar deşifre olunca, kimliği tek saklı kalan sevimli bir o kadarda öldürücü Ajan 99 ile çalışmak durumundadır.

Akıllı Ol izle

Akıllı Ol, Bazı durumlarda istenmeyen kararlar verilip stratejik planlar yapmak gerekebilir. Örneğin Amerika Birleşik Devlerindeki bir casus teşkilatı olan Control umulmadık bir saldırıya uğradığında işler çıkmaza girer.

Akıllı Ol Türkçe Dublaj izle

Akıllı Ol izle Control’un kumanda merkezi zarar görünce ajanların kim oldukları ve detaylı bilgileri de açığa çıkar. Bu durumda tek çare Maxwell Smart’ın terfisini ilan etmektir. Kendisi aslında her zaman Ajan 23 ile çalışmak istemiş olsa da öldürücü Ajan 99’da kapı açılır kendisi için.

Get Smart Altyazılı Full HD izle

Ortada yok edilmesi gereken KAOS vardır ve iş başa düşmüştür. Smart’ın bu işteki çoşkusu ne kadar işe yarayacak bunu izleyip görmek gerekli.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

seha

masaj
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Get Smart

  Yayın Tarihi:

  20 Haziran 2008

  Senaryo:

  Tom J. Astle, Matt Ember, Mel Brooks, Buck Henry

  Ödüller:

  2 ödül & 6 Adaylık.

  Yorumlar (1)