Alem-i Cin 1 (2018) izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
3.9 IMDB Puanı 1,098 Görüntülenme

Alem-i Cin 1 (2018) izle

Alem-i Cin 1 izleme 2018 Yapım yıllı olan bu korku filmi korkuseverler için tercih edilen bir film olmayı başardı. İsminde de geçtiği gibi Cin yani Parnormal varlık ve Paranormal olayları yansıtan bu film belli ki çoğu kişiyi uykusuz bırakıyor. Film 1 saat 33 dakika içerisinde çoğu kişiyi korkutmayı başardı, Yönetmenliği ise Özgür Bakar yapmaktadır. Kurgu ise Halil Özcana aittir.

Alem-i Cin Konusu ve Oyuncuları
Herşey yelizin gördüğü rüyalar ile başlamaktadır. Yeliz Mutlu bir gün geçirirken 25.Doğum günün den sonra geceleri kabus görmeye başlamaktadır. Yelizin umursamayışı, rahat davranışı kabuslarını engellemektedir. Gün geçtikçe daha kötü ve gerçekçi kabuslar görmektedir. Artık bu duruma Alem-i Cin izleme dayanamayan Yeliz ise gördüğü kabusların bir anlamı olduğunu düşünür ve kabuslarını araştırmaya başlamıştır. Yelizin bilmediği bir düşmanı vardır ve onu bu kabusların içine çekmektedir. Eski aile dostundan yardım isteyen Yeliz düşmanının bu dünya üzerinde olduğunu tabiki bilmemektedir.
Yelizin yapacağı tek şey, kurtulmasını sağlayacak tek şey Cinler Alemine giriş yapıp düşmanıyla karşılaşmak olacaktır. Yeliz bakalım bu Akılları zorlayan durumda, Cinler Aleminden kurtulabilecek mi.. Oyuncuları ise; Ayçin Tuyun, Kadriye Çetinkaya, Zeynep Turpçu, Süleyman Kabaali, Cihangir Köse, Yeşim Gündoğdu, Hatice Yıldız, Yüksel İgven idir.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

seha

masaj
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Alem-i Cin

  Yayın Tarihi:

  23 Şubat 2018

  Senaryo:

  Ozgur Bakar, Alper Kivilcim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?