Bücür (2018) izle
6.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.3 /10 (15)
26 Yorum 6,033 Görüntülenme

Bücür (2018) izle

Bücür izleme 21 Eylül 2018 tarih çıkışlı bu Film Komedi ve Aile türüne sahiptir. Yönetmen ise Umut Kırcadır. Umut Kırca, Herkesin tanıdığı ve sevdiği Levent Kırca'nın oğludur. Ayrıca Ayşe Kırca adlı kız kardeşi vardır, Dizi yönetmenliğide yapan Umut Kırca'nın ilk uzun metraj filmi El Değmemiş Aşk filmidir. Oyunculuk da yaptığı Umut Kırca'nın yönettiği diziler, Ah yasamak var ya! ve Yalanın Batsın'dır.

Bücür Konusu ve Oyuncular
Annesini bulmaya çalışan genç bir delikanlının yaşadığı macerayı ele alan Bücür filmi, Genellikle bilgisayar başında oturan, bilgisayarın başından kalkmayan bir çocukdan bahsetmektedir ayrıca bu çocuk bilgisayarın başında oturduğu kadar da ultra zekaya sahip biridir. Bir işlemi saniyeler içerisin de çözebilir. Bu çocuk yazılımcı olucakken kendini böyle bir macerada bulmuş. Annesini hiç görmeyen Umut, yani bilgisayar başında ki çocuk Teknolojiden Bücür izleme yararlanıp OSINT yaparak annesini bulmaya çalışır. Linux dağıtımlarından olan Kali Linux dan faydalanarak eline geçtiği Araçlar ile üstün hackerlık becerisini kullanarak hemen hemen bir kaç günde annesini tüm internet sorgusu ile nerede olduğunu bulur. Annesinin nerede olduğu internette olması da işin garip kısmıdır! Annesinin nerede olduğunu, tam adresini bulmak için sadece 3 günü vardır. Annesinin bilgilerini her ne kadar Hackerlık becerilerini kullanıp internetten öğrense de tam adresini bulamamıştır. Bakalım Umut yani Bücür annesine kavuşabilecek mi?
Oyuncular: Berat Efe Parlar, Seren Şirince, Taner Barlas, Seçkin Özdemir , Dolunay Soysert, Suat Sungur, Durul Bazan idir. 720p tek parça olarak Netflix veya Show TV Full HD seyredin.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

seha

masaj
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (26)