Cehennem Melekleri 1 – The Expendables izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
6.5 IMDB Puanı 1 Yorum 2,520 Görüntülenme

Cehennem Melekleri 1 – The Expendables izle

Cehennem Melekleri 1 izle, Cehennem Melekleri 1 full izle, Cehennem Melekleri 1 türkçe dublaj izle, Cehennem Melekleri kiralık bir savaş timidir.Yeni görevleri Güney Amerika'ya sızarak burada devletin acımasız diktatörünü devirmektir.Göreve başladıklarında bir şeyin farkına varırlar.Her şeyin göründüğü gibi olmadığı, ihanetin içerisinde olduklarını anlarlar.Masum bir adamın hayatını suikast girişiminde bulunmaktan vazgeçmek, asıl görevleri takımı bir arada tutmaktır.Cehennem Melekleri filmi izleyenlerde büyük bir etki yarattı.Oyuncu kadrosuyla adeta göz kamaştırıyor.Bütün efsanevi aktörler bu filmde birleşmişler.

Cehennem Melekleri izle

Cehennem Melekleri, ABD'nin sıklıkla çevre ülkelerin iç işlerine müdahalesinin görünürdeki çerçevesi "zalim diktatörleri alaşağı etmek" olarak belirlenir. Acaba bu doğru mudur? İşte Cehennem Melekleri izle adlı bu yapım da benzeri bir sorunun peşinde koşuyor. Filmde, bir Güney Amerika ülkesinin "kural tanımaz diktatörünü yıkmak" ve diktatörlük rejimini sona erdirmek için ülkeye gizlice sızan bir grup paralı askerin hikayesi anlatılıyor. Yeni misyonları sebebiyle ülkeye gizlice giriş yapan özel birlik kısa sürede hiçbir şeyin kendilerine anlatıldığı gibi olmadığını fark eder.

The Expendables izle

Akabinde ekip kendini büyük bir yanılsama ve ihanet içinde bulur. Olaylar kontrolden çıkmaya The Expendables izle başladığında ve masum hayatlar tehlike altına girdiğinde bu ekip çok daha büyük bir düşmana karşı mücadele etmeye başlar. Bu kardeşler takımını yok etmek adına onları bu görevin içine sokmuş olan ve geleceklerini tehdit eden kişiye karşı mücadele başlamıştır. The Expendables’da Jason Statham, Jet Li, Mickey Rourke ve Eric Roberts gibi birbirinden ünlü isimler yer alıyor.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

seha

Türkçe Dublaj

Alternatif

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Expendables

  Resimler

  "Cehennem Melekleri 1 – The Expendables izle" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (1)