Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw (2019) izle
9.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.4 /10 (5)
6.7 IMDB Puanı 20 Yorum 10,050 Görüntülenme

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw (2019) izle

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw izle ya da Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw izle 2019 filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film konusu: Birbirinden hiç hazzetmeyen ikili Luke Hobbs ve Deckard Shaw’un birlikte Eteon isimli şirketin insan üstü yeteneklere sahip Brixton Lore isimli askeri ile mücadelesini konu alıyor. MI6 ajanı olan Deckard Shaw’ın güzel kız kardeşi Hattie Shaw ve ekibi Kar Tanesi ismi verilen programlanabilir bir süpervirüsün peşine düşer. Ancak Brixton’da aynı virüsün peşindedir. Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Türkçe Dublaj izle Virüse Brixton’dan önce ulaşan Hattie virüsü vücuduna enjekte eder ve Brixton’dan kaçar. Medya ve internet ağı elinde bulunduran Eteon şirketi ise MI6 ajanını kendi ekip arkadaşlarını öldürdüğünü öne sürerek adını lekeler ve MI6 da Hattie’nin peşine düşer. CIA ise Hobbs ve Shaw’u birlikte çalışmaya ikna ettikten sonra ekibi bilgilendirir. Ancak Hobbs Hattie’yi Shaw’dan önce bulur. CIA binasında sorgulandığı sırada Brixton ve yanındakiler CIA binasına saldırarak Hattie^yi alır.

Hobbs ve Shaw kısa bir çatışmanın ardından Hattie’yi kurtarır ve Brixton ile aralarında Londra sokaklarında kovalamaca başlar. Ancak başka bir sorun vardır. Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Türkçe Altyazılı izle Vücuduna kar tanesi virüsünü enjekte ettiği için Hatti’nin fazla zamanı yoktur. Virüsü çıkarmak için ise Profesör Andreiko’ya ihtiyaçları vardır. Hobbs, Shaw ve Hattie için Londra, Ukrayna, Moskova arasında süper asker Brixton ile aralarında kovalamaca başlar.

Oyuncu kadrosu: Dwayne Johnson, Jason Statham, Idris Elba, Vanessa Kirby gibi isimler yer alıyor. Filmi izledikten sonra imdb ve ekşi üzerinden değerlendiriniz.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

seha

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  Yayın Tarihi:

  02 Ağustos 2019

  Senaryo:

  Chris Morgan, Drew Pearce, Chris Morgan, Gary Scott Thompson

  Resimler

  "Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw (2019) izle" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (20)