Karakomik Filmler Deli izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
6.9 IMDB Puanı 2 Yorum 1,602 Görüntülenme

Karakomik Filmler Deli izle

Karakomik Filmler Deli izleme Karakomik Filmler’in 4.’üncüsü olan ve Emanet ile beraber yayınlanan Deli filmi sizi derinden etkileyecek! Herkesin bir deli tarafı olduğuna göre, bu film tam da size hitap ediyor denebilir. Peki Karakomik Filmler Deli bize ne anlatacak? Spoiler vermeden kısaca birkaç ipucunu sizinle paylaşalım.

Karakomik Filmler Deli Konusu
2020 yapımı bu kısa film, uzun süre hafızalarınızdan silinmeyecek! Yaran diyalogları, saran olay örgüsü, kimi zaman güldürecek, kimi zaman hüzünlendirecek olan Karakomik Filmler Deli dram filmleri içinde kendine yer buluyor. Filmimizin baş kahramanı taksici Karakomik Filmler Deli izleme Güven büyük bir derde düşmüştür: Aşk! Sevdiği kadının karşısında oturabilmek için her şeyi göze alan Güven, bu yüzden tatsız şeyler yaşayacaktır. Bazı sahneleri Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde çekilmiş olan film, “bugün ne izlesem?” sorunuzun cevabı olmaya aday!

Karakomik Filmler Oyuncuları
Yönetmenliği ve senaristliği Cem Yılmaz tarafından yapılan Karakomik Filmler Deli oyuncu kadrosunda da tabii ki Cem Yılmaz’ı barındırıyor. Cem Davran, Büsra Develi, Özkan Ugur ve Emin Gürsoy gibi ünlü sîmalar da Cem Yılmaz'a eşlik edince ortaya unutulmaz bir film çıkıyor.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

seha

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Karakomik Filmler: Deli

  Yayın Tarihi:

  17 Ocak 2020

  Senaryo:

  Cem Yilmaz

  Yorumlar (2)