Kocan Kadar Konuş 2: Diriliş izle
3.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 3.3 /10 (4)
6.0 IMDB Puanı 7 Yorum 4,193 Görüntülenme

Kocan Kadar Konuş 2: Diriliş izle

Kocan Kadar Konuş 2 Diriliş 720p full hd tek parça izle, Kocan kadar konuş 2 filmi, birinci filmin sinema salonlarında olumlu tepkiler almasının ardından hemen harekete geçerek, çekimler için kolları sıvadı. Kocan Kadar konuş 2 izle kitaplarının Türkiye'de kırdığı satış rekorları yapımcılar için yönelecek yeni alanlar doğmasına sebep oldu. Biz izleyiciler ve okuyucular ise ilk filmin tam bir kahkaha tufanı olduğunu gördükten sonra ikinci filmi merakla bekler hale geldik.
Yaptığım ufak araştırmalar sonucunda ikinci filmde yine yabancı isimlerin olmadığını gördüm. Kocan kadar konuş 2 diriliş izle filminde yine baş rollerde Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın oluşu izleyicileri memnun etti.
Filmle ilgili çeşitli duyurular filmin sosyal medya mecralarında duyuruluyor. Aklınıza takılan hemen her şeyi sosyal medya ile öğrenebileceğiniz şu günlerde teknolojinin bizlere sunduğu fırsatlardan faydalanmak gerekiyor. Yukarıda bahsettiğim gibi film henüz çıkmadı, bizler de en az sizler gibi sabırsız, meraklı ve tetikte bir bekleyiş sürdürüyoruz. Ancak üzülmeyin anlatılanlara göre filmin çıkış tarihi o kadar da uzak değil.
Filmi çıktığı anda internetten online olarak izlemek istiyorsanız yapmanız gereken googleye girip arama çubuğu kısmına kocan kadar konuş 2 izle yazarak babafullfilmizle.com adresini bulmak. Zaten sitemizde aradığınız her türlü konforu, rahatı bulacaksınız buradan sonra ise arkanıza yaslanıp filmi keyifle seyredebilirsiniz.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

seha

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Kocan Kadar Konus Dirilis

  Yayın Tarihi:

  01 Ocak 2016

  Senaryo:

  Kivanç Baruönü, Sebnem Burcuoglu, Utku Gürtunca

  Yorumlar (7)