Kocan Kadar Konuş izle
8.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.4 /10 (5)
6.4 IMDB Puanı 7 Yorum 5,615 Görüntülenme

Kocan Kadar Konuş izle

Kocan Kadar Konuş 2015 720p full hd tek parça izle, Öncelikle yazıya giriş yapmadan hemen önce birinci filmini hala izlemeyenler varsa gerçekten ne kadar çok şey kaybettiğinizi belirterek sizi uyarmak istiyorum. Dostlar kocan kadar konuş filmini kesin ama kesin izleyin! Bir Türk kızının hayatı ancak bu kadar güzel bir şekilde konu alınabilirdi. E tabi doğal olarak birinci film bu kadar beğenilince, gişe rekorları kırınca herkes ikinci filmi de heyecanla bekler hale geldi. Yapımcılarının son sürat çekimlerine devam ettiği kocan kadar konuş izle filmi pek yakında sizler için beyazperdede yerini alacak.
Kadroda yine bizim beğendiğimiz, takip ettiğimiz usta oyuncular yer alıyor. Ve elbette filmin olmazsa olmazı, baş rolü, bel kemiği olan Ezgi Mola kocan kadar konuş izle filminde yine bizlerle beraber olacak, bizleri yalnız bırakmayacak.
Henüz hakkında yeterli bilgiye bizler de sahip değiliz ancak kocan kadar konuş izle filminin yapımcıları sosyal medya hesaplarını çok aktif bir şekilde kullanıyorlar. Hemen her gün çekimle ilgili haberler, resimler takipçiler ile paylaşılıyor. Kahkaha tufanı olan kocan kadar konuş izle hem kitaplarıyla hem de beyaz perdede yakaladığı başarısını bakalım yeni filminde sürdürebilecek mi?
Bunu bizler de sizler gibi filmi izledikten sonra hep beraber öğreneceğiz. Filmi çıktığı anda sitemizde kocan kadar konuş izle anahtar kelimesi yardımıyla bulabileceksiniz, takipte kalın!

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

seha

masaj
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Husband Factor

  Yayın Tarihi:

  20 Mart 2015

  Senaryo:

  Kivanç Baruönü, Sebnem Burcuoglu

  Yorumlar (7)