Muhafız Hakan 4. Sezon izle
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
7.3 IMDB Puanı 827 Görüntülenme

Muhafız Hakan 4. Sezon izle

Muhafız Hakan 4. Sezon 1. Bölüm izle

Geçmişe dönen Hakan, Vezir'in bir eşyasını çalar ve tanıdık bir simayla karşılaşır. Zeynep, Ölümsüzler'e olan sadakatini Muhafız Hakan 4. Sezon izle kanıtlamak için harekete geçer..

Muhafız Hakan 4. Sezon 2. Bölüm izle

Geçmişte bir iksiri arayan Hakan, Vezir'e karşı ölümcül bir planın ayrıntılarına kulak misafiri olur. Kâhin, Zeynep'e gizeml bir kehanette bulunur..

Muhafız Hakan 4. Sezon 3. Bölüm izle

Okhan'ın notunu çözen Hakan, Sultan'a karşı yapılan şeytani bir planı Muhafız Hakan 4. Sezon izle önlemeye uğraşır. Ancak bu, beklenmedik sonuçlara yol açar..

Muhafız Hakan 4. Sezon 4. Bölüm izle

Faysal, Vezir'e karşı üstünlük sağlar. Riskli bir durumun içinde sıkışıp kalan Hakan, beklenmedik bir müttefik edinir. Zeynep muazzam güçler kazanır..

Muhafız Hakan 4. Sezon 5. Bölüm izle

Zeynep, Hakan'a geleceği gösterir, ancak önemli bir ayrıntıyı saklar. Harun hakkındaki gerçeği öğrenmeye çalışan Vezir, Okhan ve Faysal ile yüzleşir..

Muhafız Hakan 4. Sezon 6. Bölüm izle

Hakan, Harun'un geçmişiyle beklenmedik bir bağlantısı olan bir şifacıyı ziyaret eder. Hakan'ın tılsımlı güçleri kaybolurken Faysal planını harekete geçirir..

Muhafız Hakan 4. Sezon 7. Bölüm izle

Hakan gözlerini açtığında farklı bir gerçeklikle karşılaşır. Zeynep ve Hakan, Faysal'ın ilk Muhafız ile olan şoke edici bağlantısını keşfeder..

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

seha

1. B

2. B

3. B

4. B

5. B

6. B

7. B

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?