Narnia Günlükleri 3 Şafak Yıldızı’nın Yolculuğu izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
6.3 IMDB Puanı 2 Yorum 2,505 Görüntülenme

Narnia Günlükleri 3 Şafak Yıldızı’nın Yolculuğu izle

Narnia Günlükleri 3 Şafak Yıldızı'nın Yolculuğu izle, Narnia Günlükleri 3 altyazılı 720p Türkçe Dublaj 1080p Full HD Tek Parça | Edmund ve Lucy sevilmeyen kuzenleriyle beraber vakit geçirmektedir.Oda içerisinde tartışma yaşayan bu üç genç bir şeyi fark ederler.Duvardaki deniz tablosunun kendilerine doğru geldiği suların etrafa çarptığını görürler.Ne olduğuna bir anlam veremeyen kuzenler kendilerini bir geminin içerisinde bulurlar.Kuzenlerinin mızmız hareketleri sonucu Ejderhalar adasında mahkum kalırlar.Filminin imdb puanı 6.3'dür.Burada nasıl yaşayacaklarını ve nasıl bir yol izleyeceklerini bilemeyen kuzenlerin imdadına aslan yetişir.

Narnia Günlükleri Şafak Yıldızının Yolculuğu izle

Şafak Yıldızının Yolculuğu, İkinci Dünya Savaşı sırasında geçiyor. Pevensie kardeşler, sinir bozucu kuzenleri Eustace Clarence Scrubb’ın evinde kalmaktadırlar. Bir gün çocukların üçü de, açık denizde duran bir geminin resmedildiği tablonun içine çekilirler. Kendilerini okyanusun altında bulan çocuklar gözleri önündeki görkemli Şafak Yıldızı’nı görmek için su yüzüne çıkarlar; artık Caspian ve Reepicheep ile beraberdirler.

Narnia Günlükleri 3 izle

Caspian’ın görevi, kötü amcası tarafından Narnia Günlükleri 3 izle sürgün edilen yedi soylu Telmarlı Narnia Lordu’nun akıbetini keşfetmektir ve Pevensie kardeşler, Eustace ve Reepicheep de ona yardım ederler. Büyüleyici macera boyunca sihirli Dufflepudlarla, kötü niyetli köle tüccarları, ejderhalar ve büyülü mer halkıyla baş etmek zorundadırlar. Narnia’nın geleceği tehlikededir.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

seha

Türkçe Dublaj

Alternatif

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader

  Yayın Tarihi:

  10 Aralık 2010

  Senaryo:

  Christopher Markus, Stephen McFeely, Michael Petroni, C.S. Lewis

  Ödüller:

  1 Golden Globe Adaylığı. Diğer 1 ödül & 16 adaylık.

  Resimler

  "Narnia Günlükleri 3 Şafak Yıldızı’nın Yolculuğu izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (2)