Thor 2 Karanlık Dünya izle
7.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.3 /10 (3)
6.9 IMDB Puanı 2 Yorum 3,772 Görüntülenme

Thor 2 Karanlık Dünya izle

Thor 2 Karanlık Dünya izle Thor 2 altyazılı 1080p Türkçe Dublaj 720p Full HD Tek Parça | Kahramanımız Thor, babası tarafından affedilmiş, çekiç onu benimsemiştir.Dünyayı karanlığa boğacak çok büyük güçleri olan bir düşman ile karşı karşıya kalan Thor bazı şeylerde fedakar olacak.Dünyalı dostlarını kurtarması gereken Thor, dokuz diyarın ve Odinin bile gücü yetmediği karanlık düşman ile çetin bir savaşa girmesi gerekmektedir.Dünyalı sevgilisini koruması gereken Thor, bir yandan da kardeşi ile uğraşmaktadır. Thor 2 filmini türkçe dublaj izleyebilirsiniz.Alternatif tek part sistemini kullanarak filmin keyfini çıkarın.

Thor 2 izle

Karanlık Dünya, Tanrıların dünyanın ötesindeki mücadelesi devam ediyor. İlk filmde babası tarafından güçleri elinden alınarak dünyaya sürgün edilen Thor, kendisini yenilmez yapan çekicini yeniden kullanmaya ve kendi hükümdarlığı olan Asgard’a geri dönmeye hak kazanmıştı.

Thor 2 Karanlık Dünya Türkçe Dublaj izle

Ölümsüz Thor, Buz Devleriyle işbirliği yapan ve hükümdarlığı ele geçirmeye Thor 2 izle çalışan kardeşi Loki'den sonra şimdi de antik Dark Elves güçleriyle çarpışacak. Kudretli Malekith tarafından yönetilen bu güçler evreni tekrar karanlığa gömmeye çalışacak.

Thor 2 1080p Full HD izle

Dünyayı ve 9 Diyarlar’ı, Odin ve Asgard’ın bile karşı koyamadığı bir düşmandan kurtarmaya çalışan Thor bu yolculukta, dünyalı Jane Foster ile yeniden biraraya gelecek ama dünyalı dostları kurtarması için hayatındaki bazı şeyleri de feda etmesi gerekecek.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

seha

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Thor: The Dark World

  Yayın Tarihi:

  08 Kasım 2013

  Senaryo:

  Christopher L. Yost, Christopher Markus, Stephen McFeely, Don Payne, Robert Rodat, Stan Lee, Larry Lieber, Jack Kirby, Walter Simonson

  Ödüller:

  3 ödül & 21 Adaylık.

  Resimler

  "Thor 2 Karanlık Dünya izle" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (2)