Hobbit 3 Beş Ordunun Savaşı izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7.4 IMDB Puanı 1 Yorum 4,239 Görüntülenme

Hobbit 3 Beş Ordunun Savaşı izle

Hobbit 3 Beş Ordunun Savaşı izle, Hobbit 3 izle altyazılı türkçe dublaj 1080p full hd | Serinin son filminde her şey belirli olacak.Beş ordunun savaşı gerçekleşecek.Cüceler, elfler, hobbitler ve büyücüler orclara karşı amansız bir mücadele verecekler.Tabi bunun yanı sıra elflerin istedikleri değerli mücevheri cüceler vermeyi kabul ederlerse cücelerin yanında savaşmayı kabul edecekler. Thorin'in gözünü hazine kör etmiş ve hiçbir şeyi sağlıklı düşünememektedir.Bu durumda görev eli uzun hobbit'e düşmektedir.Değerli mücevheri alıp elflere vermesi gerekmektedir.Çünkü çok yakında orclar kalelerin önüne büyük bir orduyla gelmiş olacaklardır.

Hobbit Beş Ordunun Savaşı izle

Beş Ordunun Savaşı, Bilbo Baggins, Thorin Meşekalkan ve Cüceler Bölüğü’nün maceraları sona eriyor. Ejderha Smaug ile karşı karşıya geldikten ve günahkar Hobbit Gollum'dan meşhur güç yüzüğünü aldıktan sonra Hobbit Beş Ordunun Savaşı izle sağ salim eve ulaşıncaya kadar Bilbo'yu halen daha onlarca yeni serüven bekliyor. Yurtlarına tekrar kavuşan Erebor Cüceleri, Ejderha Smaug'u Göl Kasabası'nın masum yerlileri üzerine saldıkları gerçeğiyle yüzleşmek zorundadırlar. Thorin Meşekalkan ise Arkentaşı'nı ararken önemli değerlerden ödün vermiştir.

Hobbit 3 Türkçe Dublaj izle

Thorin'e yardımcı olamayan Bilbo tehlikeli bir seçim yapmanın eşiğine gelir. Bu esnada Lord Sauron planladığı Hobbit 3 izle gizli Yalnız Dağ saldırısı için dört Ork bölüğü göndermiştir. Şimdi Cüce, Elf ve İnsanların önünde iki seçenek vardır: Ya birleşip birlikte savaşacaklar ya da hep beraber yok olacaklardır. Beş ordu toplanıp savaşa girmeye hazırlanırken Bilbo hem kendi hayatı hem de arkadaşları nı kurtarmak için savaşmak durumunda kalacaktır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

seha

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Hobbit: The Battle of the Five Armies

  Yayın Tarihi:

  17 Aralık 2014

  Senaryo:

  Fran Walsh, Philippa Boyens, Peter Jackson, Guillermo del Toro, J.R.R. Tolkien

  Ödüller:

  1 Oscar Adaylığı. Diğer 7 ödül & 51 adaylık.

  Resimler

  "Hobbit 3 Beş Ordunun Savaşı izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (1)