Jojo Rabbit izle Tavşan Jojo
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (1)
7.1 IMDB Puanı 1 Yorum 2,442 Görüntülenme

Jojo Rabbit izle Tavşan Jojo

Jojo Rabbit izle Tavşan Jojo izle 1080p altyazılı türkçe dublaj full hd | Tavşan Jojo filminin konusu; Hitler'in ordusunda yer alan Jojo ismindeki çocuk, annesinin evlerinde Yahudi bir kızı gizlice misafir ettiğini öğrenir.Kız evlerinin çatı katında kalıyordur.Bu durum en yakın hayali arkadaşı Adolf Hitler ve Jojo'nun kafasında büyük karmaşaya yol açar.Küçük çocuk, büyüyen faşist rejimin içinde yer bulmaya çalışırken, tavsiye bulunabilecek ve yardımcı olabilecek hayali arkadaşına başvursa da, başlarda evlerine sığındığı için nefret eder, fakat onunda bir insan olduğunu anlar.

Tavşan Jojo izle

Tavşan Jojo, Hitler'in ordusunda yer alan Jojo Betzler adındaki bir çocuk, annesinin Tavşan Jojo izle evlerinde Yahudi bir kızı gizlice misafir ettiğini öğrenir. Kız, evlerinin çatı katında kalıyordur.

Jojo Rabbit izle

Jojo Rabbit, Tabii bu durum en yakın sırdaşı hayali arkadaşı Adolf Hitler olan Jojo'nun kafasında büyük bir karmaşaya yol açacaktır. Hayali arkadaşı olan Hitler, hiç de orijinalindeki gibi değildir. Jojo'nun bu korkunç Jojo Rabbit izle ırkçılığa karşı gelmek için mücadele etmesi gerekmektedir.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

seha

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Jojo Rabbit

  Yayın Tarihi:

  18 Ekim 2019

  Senaryo:

  Christine Leunens, Taika Waititi

  Yorumlar (1)