Karakomik Filmler Emanet izle
7.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.8 /10 (4)
5.9 IMDB Puanı 3 Yorum 2,534 Görüntülenme

Karakomik Filmler Emanet izle

Karakomik Filmler Emanet izleme Kaçamak ile 2 Arada filmlerinin ardından Deli filmiyle birlikte yayınlanan Emanet, 2020 komedi filmleri içinde oldukça popüler. Cem Yılmaz’ın imzasını taşıyan Emanet filmi, Karakomik Filmler’in 3.’üncüsü. Peki Emanet filmi konusu ve oyuncuları neler? İşte cevabı:

Karakomik Filmler Emanet Konusu
Şöhret olmak için yetenek yarışmalarına katılan Birol’un başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmemiştir! Yetenek yarışmalarında hünerlerini sergilemek isterken komik durumlara düşen ve başını tatlı belalara sokan Birol, bir türlü akıllanmamaktadır. Karakomik Filmler Emanet izleme Sonuçta ünlü olma sevdasına düşmüş, bu yola baş koymuştur bir kere… Vazgeçmesi öyle kolay olmayacaktır. Bu uğurda ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır. Peki ünlü olmak için kılıktan kılığa giren Birol, katıldığı yarışmalarla gerçekten adını duyurup ünlü biri olabilecek ve yıldızını parlatabilecek midir? Cevabı filmde gizli!

Karakomik Filmler Emanet Oyuncuları
Filmin yönetmen koltuğunda tabii ki komedi kelimesinin yürüyen hali Cem Yılmaz’ı görüyoruz. Senaristliğini de kendisi üstleniyor. Oyuncular ise Özge Özpirinçci, Çağlar Çorumlu , Celil Nalçakan ve Tansu Biçer gibi ünlü isimlerden oluşuyor.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

seha

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Karakomik Filmler: Emanet

  Yayın Tarihi:

  17 Ocak 2020

  Senaryo:

  Cem Yilmaz

  Yorumlar (3)